V pátek 5.června 2009 sehrají naši žáci Sokola Mochtín další zápas finále okresního přeboru a to doma od 17,30 hodin s Chanosem Chanovice.

Po jeho skončení v cca po 19,00 hodině proběhne na hřišti v Mochtíně (pravděpodobně v klubovně)  schůzka s kluky, se kterými počítáme do dorosteneckého týmu Sokola Mochtín, který chce náš FO přihlásit do mistrovské soutěže (OP) ročník 2009/2010.

Na schůzku zveme všechny současné hráče - dorostence, kteří startují v jiných klubech i kluky z družstva žáků, kteří věkově po skončení současného ročníku přejdou věkově již do dorostenecké kategorie. Srdečně jsou na schůzku zváni i jejich rodiče i další zájemci - hráči z jiných klubů, kteří by měli zájem za Mochtín hrát !  Naši kluci - sdělte tuto informaci i svým kamarádům - šikovným fotbalistům. I jejich účast bude vítána !

Máme zájem, aby sestavený dorostenecký tým, o který se budou starat trenéři Jaroslav Pavlík a Jiří Flodr, hrál v OP důstojnou roli a v co nejbližší době se pokusil o postup do krajské soutěže. Výhodou je, že v týmu by mělo hrát co nejvíce našich hráčů - odchovanců. Ty nejlepší pak budeme v brské době postupně zařazovat do týmů dospělých.

V sobotu a neděli 6. a 7.června se koná v Mochtíně tradiční POUŤ  !  I my sportovci přispějeme svým programem k jejímu zpestření sportovním programem.

..v SOBOTU 6.6.09  -

hraje doma v Mochtíně od 10,00 hod. naše mladší přípravka s TJ Klatovy "B",  po nich od 11,20 hod. pak naše starší přípravka hostí v dalším zápase OP tým FK Horažďovice.

Odpoledne pak naši muži "A" zajíždí k utkání I.B třídy do Spáleného Poříčí. Jede se autobusem, odj. z Mochtína v 15,00, z KT od Beránka pak v 15,10 hodin.

v NEDĚLI 7.6.09

se od 13,30 hod. hraje na hřišti v Mochtíně FOTBALOVÝ TURNAJ na počest 20.výročí založení PS Křeč Mochtín !!!  Budou zde startovat ženy PS Křeč, muži PS Křeč a stará garda TJ Sokol Mochtín.  Před jeho zahájením proběhne ocenění zasloužilých členů a také uvedení některých hráček a hráčů PS Křeč Mochtín do síně slávy.  Přijďte se podívat, přijďte podpořit tuto akci Přátel sportu PS Křeč Mochtín !

.. - od 17,00 hod. se pak odehraje na hřišti v Mochtíně mistrovské utkání okresního přeboru mužů, ve kterém TJ Sokol Mochtín "B"  hostí TJ Sokol Nezamyslice .