Tuto sobotu se žáci a ml.přípravka zúčastní turnaje v Kolovči.Starší žáci hrají dopoledne,naši nejmenší pak po obědě,který je pro všechny účastníky připraven pořadateli.Pokyny pro ml.přípravku vydá p.Kapusta.

Starší žáci odjedou od Lidlu 7:10 hod.(sraz 7:05hod.).V 7:30 hod je presentace a přidělení šaten.Slavnostní zahájení -vystoupení mažoretek 8:00 hod.První zápas začíná v 8:30 hod.Poslední zápas by měl skončit ve 12:05 hod.Oběd starších žáků je mezi 11:30 a 12:30 hod.Vyhodnocení a předání cen je naplánováno na 12:30-13:00 hod.

Hrát se bude na polovině hřiště na minižákovské branky,počet hráčů 7+1.Zúčastnit by se měla kromě domácího  ještě tyto družstva-Mochtín,Mrákov+ 1.dr. ze SRN.Hraje se systémem každý s každým 30.minut.Doprava auty rodičů-nutné domluvit ve čtvrtek na treninku!!!

Předběžná nominace:Beneš,Musílek,Žiak M.,Žiak J.,Malenka,Hadáček,Smolík,Bejvl,Zajíc,Rubáš,Kuželík,Kuchař,Vítovec,Matoušek,Peleška

V případě neúčasti někoho z uvedených nastupují náhradníci:Voldán,Frána,Kučera,Bočkay,Rutkay