O Velikonočních svátcích se do mistrovských bojů zapojí také naši mládežníci. Doma v Mochtíně se představí jen muži "B" (v sobotu 11.4.09), ostatní týmy hrají na hřištích svých soupeřů. Srdečně zveme na všechna utkání naše příznivce !

- sobota 11.4.09  -  muži "B" hrají doma zápas OP od 16,30 hod. s TJ BEZDĚKOV , žáci So Mochtín zajíždí do Nalžovských Hor, kde hrají od 10,00 hod. - viz pokyny TR St.Bejvla.

- neděle 12.4.09 - muži "A" zajíždí do Záhoří, kde se hraje již od 14,00 hod. Jede se autobusem, odj. z Mochtína ve 12,00, z Klatov (před hotelem Beránek) ve 12,10 hod.        Určená nominace : Rajtmajer, Bejvl, Švátora, Podráský, Čeleda, Babka, Kašpar, Plánička, Troch, Dolejš, Novák, Břečka, Zoubek, Šup

- pondělí 13.4.09 -  starší přípravka zajíždí k utkání do Sušice, kde zápas začíná již v 9,30 hod.

Všem našim týmům držíme palce a přijďte je povzbudit !!