Připomínáme všem členům naší TJ jejich povinnost úhrady členských příspěvků na rok 2024..

Výše členských příspěvků pro rok 2024 zůstává stejná jako v loňském roce a činní:

Muži:                                  2.000 Kč
Trenéři + členové VV:       400 Kč
Dorostenci:                       1.500 Kč
Děti:                                   1.000 Kč
Ostatní členové:               500 Kč (včetně dlouhodobě zraněných hráčů)
Dítě trenéra:                      500 Kč
Třetí dítě v rodině             zdarma

Členské příspěvky
prosíme hradit na bankovní účet TJ: 0821011399/0800 (Česká spořitelna).
QR kód naleznete v přiloženém dokumentu.

Do zprávy pro příjemce prosíme uvést jméno a příjmení člena.

Splatnost členských příspěvků je do 29.02.2024!

Je možno opět hradit členské příspěvky pololetně, tedy v poloviční výši z výše uvedených částek.

Platba členských příspěvků v hotovosti není od roku 2024 přijímána!

Připomínáme, že každý člen TJ, který má řádně uhrazeny členské příspěvky, nemusí platit vstupné na fotbalové zápasy pořádané naší TJ a dále je pojištěn pro případ úrazu při sportovních akcích konaných pod hlavičkou naší TJ. Součástí členského příspěvku je také poplatek FAČR, kde pro rok 2024 došlo k jeho zdvojnásobení a sice na 400 Kč dospělí a 200 Kč mládež.

S ohledem na bohužel velice nemilé zkušenosti z minulosti při „vymáhání“ členských příspěvků upozorňujeme, že hráčům, kteří nebudou mít řádně uhrazený členský příspěvek, nebude umožněno nastoupit do zápasů! Stejně tak bude postupováno při výběru vstupného na domácích zápasech, kde vstupné nebude vybíráno pouze od řádných členů TJ, tedy od členů se zaplaceným členským příspěvkem!

Příspěvek na činnost TJ v libovolné výši mohou samozřejmě dobrovolně poskytnout i naši příznivci.

VV TJ Sokol Mochtín

b_150_100_16777215_00_images_lenk_pspvky_2024.jpg