V neděli 24.9.2023 shodně od 10,00 hodin odehráli naši ml. žácí další mistrovské zápasy. Bohužel ani jednomu týmu se tentokrát nepodařilo bodovat.

OP Hrádek u Sušice 19 : 0 KT B/ Mochtín ( 8 : 0)

K dalšímu mistrovskému zápasu jsme odjížděli v silně kombinované sestavě  do Hrádku. Měli jsme na střídání pouze dva hráče .Od prvních minut bylo vidět, že domácí tým bude pro nás velkým soustem. My jsme se snažili soupeře napadat a nenechat mu příliš prostoru na kombinaci, ale to se nám z různých důvodů vůbec nedařilo.
Párkrát během zápasu se nám povedlo přejít do brejkové situace, ale bohužel bez zakončení. Soupeř byl nad naše síly a jenom díky našemu výbornému brankáři nebyl výsledek ještě horší.
Nemohu opomenout vyzdvihnout tři naše individuální výkony Matěj Smolař, Kačka Kubaňů a Katarinka Janošťáková - tyto hráči / hráčky byli jednoznačně nejlepšími co bylo na hřišti k vidění.

Sestava : Smolař Matěj - brankář
                 Kubaňová Kateřina, Janošťáková Katarina, Hodek Josef ( hráči Mochtín )
                 Žambůrek Patrik, Kindelmann Lukáš, Křišťa Jindřich, Paroubek Tomáš, Dolejš Samuel, Halmáš Maxi ( hráči Klatov )
Trenér : Cihlář Jaroslav ml

Divize U11 KT 0 : 11 Junior Strakonice ( 0 : 3 )

Domácí zápas jsme odehráli v Mochtíně. Hostili jsme soupeře ze Strakonic, který jakož to my ještě nebodoval. My jsme do zápasu vstoupili celkem dobře, ale bohužel zatím se nám nedaří vůbec střelecky  - nedokážeme dát branku ani z více jak 100 % šance. Soupeř byl  velmi dobře organizovaný a dobře hrál jako tým směrem do obrany. Nám nezbývá nic jiného než dobře potrénovat a věřit, že lepší výsledky se časem dostaví.

Sestava : Fišr Michal - brankář
                 Houdek Tomáš, Kolář Tobias, Ryneš Ondřej ( hráči Mochtína )
                 Rejžek Ondřej, Šedlbauer Vojtěch, Hanzlík Daniel,Hromada Lukáš, Kacerovský Kryštof, Nudera Daniel ( hráči Klatov )
Trenéři : Fišr Michal, Pytel Jiří, Kolář Zdeněk,

Trénink tento týden je pouze ÚT od 18,00 hodin ( Klatovy umělka ).

Ve ČT 28.9.2023 od 10,00 hodin je na programu dohrávka 3 kola  U11 divize na hřišti v Lubech.

SO 30.9.2023 od 10,00 hodin  U 11 divize zajíždíme  na hřiště FC Tempo Praha.

SO 30.9.2023 od 10,00 hodin OP ml. žáku přivítáma na domácím hřišti v Mochtíně zatím vedoucí tým Chanovice/Kasejovice