Mladší přípravka se musela z dnešního turnaje odhlásit ( pro velkou marodku ) a zároveň ve stejný čas hrála SP.
Starší přípravka se zúčastnila halového turnaje ve Švihově za účasti domácího Švihova, Mochtín a Luby. Dneska jsme nepředvedli žádný oslnivý výkon. Chyběl nám po oba zápasy pohyb a nasazení. Zápas s Lubami jsme po 5 minutách prohrávali už 3 : 0. Naštěstí děti zabojovali a zápas dokázali zdramatizovat . Škoda hloupých chyb a neproměňování šancí. Jinak to byl poslední halový turnaj. Teď už budou turnaje jenom venku.

Sestava : Kubaň David, Kubaň Tomáš, Houdek Tomáš, Ryneš Ondra, Kolář Tobias, Němeček  Jakub, Kubaňová Kačka a Janošťáková Kačka
Trenéři : Cihlář, Kolář

Mochtín 9 : 1 Švihov
Švihov 1 : 17 Luby
Mochtín 3 : 5 Luby

Tento týden  jsou prázdniny a tělocvična je zavřená. Trénovat tento týden bude SP a MP  v Mochtíně na umělce pondělí a čtvrtek od 17 hodin. Venkovní turnaje by měly začínat 25-26 březen.