Turnaj starších přípravek v Nýrsku v sobotu 21.1.2023
První turnaj se starší přípravce po krátké pauze povedl jak výsledkově, tak herně. Všechny tři zápasy náš tým dobře kombinoval a soupeře přehrával. Velká pochvala od trenérů pro všechny naše hráče! 
Sestava : Kubaň David a Tomáš, Ryneš Ondra, Němeček Jakub, Kolář Tobias, Houdek Tomáš, Kubaňová Kačka
Trenéři : Cihlář, Kolář

Turnaj mladších přípravek v Sušici v sobotu 21.1.2023
Tohoto turnaje se zúčastnily týmy Mochtína, Horažďovic a Janovic. Vstup do prvního zápasu měla naše mladší přípravka velice pomalý, s postupem času se ale děti začaly "rozehrávat" a srovnávat hru. Na vítězství v prvním zápase to ale nestačilo a Mochtín prohrál s výběrem Horaždovic 2:7. Druhý zápas se ale náš tým rozstřilel a nasázel 15 golů týmu z Janovic, který skóroval 6x.
Sestava: Truska - Troch, Sádlíková, Podráský - Toman V., Fleisig, Kraus, Höfler
Trenér: Toman

Turnaj mini-přípravek v Nýrsku 21.1.2023
Na tento turnaj odjela mini-přípravka pouze s jedním z 6 nejstarších dětí v týmu. Přesto ale děti předvedly bojovný a srdnatý výkon. Turnaje se také zúčastnila nová budoucí opora Mochtínského týmu, čerstvě tříletý Matyáš Švátora, který se ihned a téměř beze strachu zapojil do hry! Turnaje se zúčastnily týmy: Klatovy, Nýrsko I, Nýrsko II, Horažďovice, Nalžovské Hory, Luby I, Luby II, Sušice a samozřejmě tým Mochtína.
Sestava: Dominik Vlk, Tadeáš Kraus, Adam Tušek, David Sádlík, Jaroslav Truska, Vítek Švátora, Matyáš Švátora.
Trenéři: Milan Žiak, Roman Kraus

Tréninky v příštím týdnu - pondělí a čtvrtek od 17 hodin ZŠ Tolstého - starší přípravka od 17 hodin v Mochtíně