Sobotní zápas v Bílukách (28.2.) Mochtín - Klášter byl pro nezpůsobilý terén odvolán a tak byl zajištěn náhradní program. Od 14,00 hod. se trenovalo pod vedením Ji. Podráského na umělce v Mochtíně. Treninku se zúčastniĺi Rajtmajer, Jurčacko, Podráský, Dolejš Ji.ml., Dolejš Ji.st., Břečka, Čeleda, Švátora P., Zoubek, Špindler, Nový, Bláha, Mareš, Bejvl, Troch. Omluveni byli : Petrů, Novák, Nováček, Kašpar, ostatní této možnosti nevyužili.

Další treninky proběhnou v tomto týdnu již na umělce v Mochtíně a to v úterý a ve čtvrtek (3. a 5.3.09) a to již vždy od 17,30 hodin !!!

Po čtvrtečním treninku bude provedena nominace hráčů na plánované zápasy o následném víkendu. Jen připomínám, že v sobotu 7.3. hraje Mochtín A - se Záhořím od 10,00 hod. v Bílukách, od 14,30 hod. pak Mochtín B hraje v Neznašovech. Sledujte internet - popř. volejte - počasí zatím fotbalu moc nepřeje - terény jsou nepříznivé. Možná budou zápasy opět odvolané. V tom případě by se opět trenovalo od 14,00 hod. na umělce v Mochtíně.

Hrát se ale určitě bude v neděli 8.3. od 17,00 hod. v Blatné na hřišti s umělým povrchem a to se So Kasejovice. Nominaci stanoví tr. St. Skala. Jelo by se auty, odj. z KT od pošty v 15,05, z Mochtína od hřiště pak společně v 15,15 hod.

Sledujte naše web stránky - www.tjmochtin.cz   !!!