Další drtivou porážku utrpělo naše áčko mužů ve 13.kole I.A třídy, tentokráte na hřišti svého soupeře v Horšovském Týně, kde podlehlo místnímu Dynamu 3:9 !  Mochtín zopakoval svůj matný výkon z minulého domácího zápasu s K.Chlumčany, inkasoval hned z 1.útoku, ve 12.minutě prohrával již 0:3 a bylo po zápase!

SO 22.10.2022 - I.A třída mužů Dynamo Horšovský Týn - Sokol Mochtín  9:3 (6:1).

Náš tým trápí velká marodka, ale také kolísavá forma. Po hladké výhře v Rokycanech přišel minulou sobotu výprask doma od Chlumčan, který si naše áčko zopakovalo i dnes v H.Týně ! A opět to byl špatný vstup do utkání, který o všem rozhodnul. Domácí vedli 1:0 již od 2.minuty, v 5. přidali další branku a ve 12.min. bylo prakticky hotovo, to byl stav již 3:0 pro Dynamo ! V poločase vedli domácí již 6:1, a odevzdaný Mochtín inkasoval i ve II.poločase - nakonec odjel s drtivou porážkou. Střelcem utkání byl domácí útočník Jan Havlíček, autor 5 branek (!), hatrickem se prezentoval i náš Jan Žiak, ale to je jen slabá náplast na nepovedený zápas našeho áčka. Utkání odřídila trojice rozhdočích : Stanislav Sladký - Václav Sirový, Jaroslav Rubáš, DFA byl p. Václav Duda, ŽK 1:4, 100 diváků. Sestava Mochtína: Prokop Daniel, Dolejš Jiří, Blažek Petr, Gajdušek David, Čeleda Jiří ( 63. Smolík Radek),  Bejvl Jakub, Žiak Jan, Smolík Zbyněk, Škoch Matěj, Šafránek Jan, Kapusta Matěj,
branky : Havlíček - 5, Čižikov, Fischer,  Falout, Mašek -  ŽIAK Jan - 3

Další zápas I.A třídy mužů je na pořadu již příští sobotu 29.10. 2022 v Mochtíně
 a to již od 10,30 hod. , kdy naše áčko bude hrát s BOLEVCEM  !