V neděli 16.10.2022 odehrál náš "B" tým mužů další mistrovský zápas III.třídy, tentokráte na hřišti svého soupeře v Hrádku u Sušice, kde smolně těsně  prohrál. Škoda, golových šancí na zisk bodů měla naše záloha nespočet, koncovka však chyběla.

..16.10. - III.třída mužů mistrovsky - Svatobor Hrádek "B" - Sokol Mochtín "B"  3:2 (3:1).

Domácí začali lépe, v rozmezí  mezi 24. - 32.minutou si vytvořili třígolové vedení, když dvakrát se trefil šikovný Prokopius a 1x 15 letý mladíček Martin Fabián. Ve 38.minutě snížil na 3:1 proměněnou penaltou náš Jakub Lysek a i v další části utkání byl náš tým lepší svého soupeře. Bohužel, vytvořené golové šance naši fotbalisté trestuhodně zahazovali. Na 3:2 stačil snížit v 63.minutě jen náš Tomáš Král, ostatní golovky (nejvíce jich měl střídající Jan Žiak) zůstaly nevyužity. Těsnou výhru za tři body domácí záloha uhájila, v tabulce se s 15 body posunula na 10. příčku, Mochtín má bodů 17 a skore 42:32 a je průběžně uprostřed tabulky na 7.místě.
      Zápas odřídil Václav Pressl, ŽK 1:2, 60 diváků. Sestava Mochtína : Kašpar Lubomír, Novák Zdeněk, Lysek Jakub, Šup Ondřej, Smolík Radek, Švátora Petr, Podráský Jiří, Král Tomáš, Rašek Josef, Škoch Matěj, Potužník Ladislav - Žiak Jan, Bejvl Jakub.

Další zápas odehraje naše béčko mužů doma v Mochtíně - v neděli 23.10.2022 od 15,30 hod. s SK Bolešiny "B" .