Po čtvrtečním treninku (26.2.) na umělce v Mochtíně provedl trenér St. Skala nominaci hráčů na sobotní zápas (28.2.09 od 14,00 hod.) Bílucké ligy So MOCHTÍN - So KLÁŠTER. Jsou v ní i novicové, někteří hráči naopak dostali volno, ale ti budou trenovat v Mochtíně na umělce společně se všemi ostatními, kteří nejedou do Bíluk na zápas !

Nominace na zápas Mochtín - Klášter : Rajtmajer, Jurčacko, Špindler, Bejvl, Sysel, Troch, Babka, Mareš, Dolejš J.ml., Kašpar, Kejha, Břečka, Voráč, Zoubek.  Na zápas do Bíluk se v sobotu 28.2. jede auty hráčů - odj. z Mochtína od kabin ve 12,30 h.,z KT od pošty ve 12,45 hod. Drezy + RP zajišťuje Jarda Mareš.

Trenink v Mochtíně proběhne rovněž v sobotu 28.2.09 od 14,00 hodin na umělce pod vedením Ji. Podráského. Využijte této příležitosti, kdy je hřiště v Mochtíně v ideálním stavu a přijďte v maximálním počtu !

Hlavně by měli přijít všichni další hráči "B" týmu, protože již další víkend je čeká první samostatný přípravný zápas v sobotu 7.3.09 od 14,30 hod. v Neznašovech (!), ve stejný den 7.3.09 bude áčko hrát v Bílukách od 10,00 hod. poslední zápas Bílucké Ligy se Záhořím !

Nominace na tyto souběžné zápasy bude provedena po čtvrtečním treninku (na Gymplu - nebo v Mochtíně ? To rozhodneme podle počasí - sledujte naše internetové stránky!) . Na neděli 8.3.09 jsme navíc vyjednali ještě jeden zápas a to na umělé trávě v Blatné od 17,00 hodin s TJ Sokol Kasejovice !!! Nominaci na tento duel domluvíme po sobotních zápasech !

Stále platí , že omluvy (z plánovaných treninků a zápasů - pro zranění, nemoc, a pod.) je nutné obratem nahlašovat K.Šotovi (605 357 370), popř. St. Skalovi (725 042 570), aby se mohlo provést zajištění náhradního hráče !!!