V hodně okleštěné sestavě odehrálo naše ÁČKO mužů další mistrák I.A třídy v Malesicích s místním Sokolem, který je nováčkem této druhé nejvyšší fotbalové soutěže Plzeňského kraje. Chyběli 4 hráči, při předzápasovém rozcvičování se navíc zranila i naše brankářská jednička "Bláto" a tak do branky musel zaskočit Petr Švátora.

..Ne 25.9.2022 - I.A třída mužů mistrovsky Sokol Malesice - Sokol Mochtín  5 : 2 (3:2)

I přes zmiňované potíže vedl Mochtín v 15.minutě 2:1, když úvodní branku zápasu vsítil Zbyněk Smolík již v 7. minutě (hlavou !). Domácí ale o pouhé dvě minuty později srovnávají na 1:1 tečovanou střelou a v 15.minutě si po centru z rohového kopu sráží míč do vlastní sítě domácí Václavík - Mochtín vede 1:2 ! Pak ale přišla 22.minuta a laciný gol na 2:2 z kopačky Legáta, do poločasové přestávky domácí fotbalisté vsítili Šmídlem další branku, vedli 3:2.  Úvod II.pločasu patřil opět domácímu celku, který svoji převahu přetavil ve dvoubrankové vedení na 4:2, kráčel za ziskem 3 bodů. Náš tým měl sice pár šancí na korigaci průběžného stavu, ale v goly je nepřetavil. Naopak, Malesice v poslední 90.minutě přidaly Schleisem ještě jednu branku, radovaly se z výhry 5:2. Zápas řídil pan Jiří Škarda, na lajnách mu asistovali Stanislav Sladký a Josef Kořan, DFA byl p. Ladislav Kvasnička. ŽK 1:1, přihlíželo pouhých 40 diváků. Sestava Mochtína : Švátora Petr, Gajdušek David, Dolejš Jiří, Lysek Jakub, Bejvl Jakub, Kutka Marek, Smolík Zbyněk, Žiak Jan, Šafránek Jan (72. Smolík Radek), Osvald Jaromír, Pretzelmayer Jaroslav, branky : Šmídl - 3, Legát, Schleis - SMOLÍK Zbyněk, vlastní

POZVÁNKA na mistrovskou dohrávku v Mochtíně :

sváteční středa 28.9.2022 od 14,00 hod. Sokol Mochtín - Košutka Plzeň

v sobotu 1.10. se od 16,00 hod. se v Mochtíně představí vedoucí tým I.A třídy FK Kaznějov