Ve středeční dohrávce I.A třídy mužů naše fotbalové áčko v Bělé neuspělo. Prohrálo se soupeřem, který se zachraňuje, vysoko 2:6 ! I přes tento nepříznivý výsledek je zapotřebí všem hráčům i náhradníkům našeho družstva poděkovat za obětavost, protože není vůbec jednoduché ve všední den dát dohromady mužstvo. Řada hráčů pracuje, či chodí do školy v Praze, Plzni a Českých Budějovicích, museli si brát dovolenou, uvolňovat se, řada je jich navíc zraněná.

...4.5.2022 - mistrovsky I.A tř. mužů (dohrávka)TJ Start Bělá - TJ Sokol Mochtín  6:2 (2:1).
Mochtín vstoupil do zápasu laxně a již ve 4.minutě inkasoval z kopačky domácího Cingroše. V 7.minutě naštěstí domácí neproměnili nařízenou penaltu, ale ve 25.min. se opět radovali, když na 2:0 zvyšuje opět Cingroš. Až od této chvíle se Mochtín zlepšil, začal svého soupeře přehrávat, vypracovával si i glové příležitosti. Bohužel, proměnil do přestávky jen jednu, kontaktní gol na 2:1 vsítil Jan Šafránek. V nasazeném tempu ale Mochtín ve II.poločase nepokračoval. Domácí Bělá toho využila, brzo vsítila 3 slepené goly (v 51.,56. a 59.min.), z toho ten poslední byl z kategorie unikátních - lobem z půlky hřiště se trefil zkušený Malý. Ten pak v 71.min. zvyšuje ještě na 6:1, náš Zbyněk Smolík deset minut před koncem svojí brankou již jen kosmeticky upravoval konečný výsledek na 6:2. Zápas řídil jako HR Zdeněk Říha, na lajnách mu asistovali Martin Havránek a Lukáš Kříž, DFA byl pan Petr Komanec, ŽK 1:2, 70 diváků. Sestava Mochtína : Blahník Matyáš, Blažek Petr, Dolejš Jiří, Bejvl Jakub, Čeleda Jiří, Žiak Jan, Smolík Zbyněk, Strejc Stanislav, Šafránek Jan, Kapusta Matěj, Pretzelmayer Jaroslav (68.Prokop Marek), připraveni ještě byli Jaromír Osvald a Daniel Prokop.

Další program našich mužů :

..sobota 7.5. od 17,30 hod. v Tachově - I.A tř. FK Tachov - Sokol Mochtín

..neděle 8.5. od 17,00 hod.v Mochtíně - OP Sokol Mochtín B - SK Kovo Strážov