Svým prvním přípravným dvojzápasem se Startem Luby otevře naše mladší a starší fotbalová přípravka letošní zatím nepovedenou - coronavirem a přísnými opatřeními  sužovanou sezonu 2021.
   V neděli 30.května o Mochtínské pouti na ně naváží naši "A" muži Sokola Mochtín, kteří na domácím hřišti odehrají své první přípravné fotbalové utkání letošního roku a to s Keramikou Chlumčany. Vše samozřejmě za zpřísněných podmínek, ale přece jen se hrát bude !

ČTVRTEK 27.5.2021 od 17,30 hod. v Mochtíně
budou v rámci treninku sehrány souběžně dva treninkové zápasy Mochtín - Luby mladší přípravky a Mochtín - Luby starší přípravky.  Školička sportu bude mít při tom svůj normální trenink

TRENINKY Školičky sportu (dětičky od 4 do 7 let)  i přípravek (od 6 do 11 let) zůstávají v platnosti - v pondělí a čtvrtek od 17,30 hod.

Zveme na ně i další zájemce  !!!

NEDĚLE 30.5.2021 od 17,00 hod. v Mochtíně o místní pouti
treninkový přípravný fotbalový zápas mužů TJ Sokol Mochtín - Keramika Chlumčany