Mistrovské fotbalové jaro 2020 se nezadržitelně blíží. Vrcholí zimní příprava mládeže i dospělých, plní se i administrativní úkoly spojené se soutěžemi.

V současné době probíhá doplnění emailových adres u členů jednotlivých klubů do IS FAČR !

Tento zadaný úkol plní i náš oddíl - klub. V posledních dnech jsem od Vás e-mailové adresy získával různým způsobem a jako administrátor klubu jsem je též nově zadával do Vaší karty v IS FAČR.
   Každému by měla přijít žádost o potvrzení svého emailu, tak se prosím nebojte a potvrďte ho. Mělo by to přinést větší a rychlejší informovanost a další výhody.  Děkuji

Další našim úkolem, který vzešel z usnesení VV OFS Klatovy, je : urychleně v náboru v řadách svých členů a příznivců získat nové adepty na fotbalového rozhodčího okresních soutěží !
     Tímto se na Vás náš klub obrací - dejte prosím "hlavy dohromady" a přihlaste se ! Rozhodčích je velký nedostatek, musíme se pokusit pomoci tuto špatnou situaci řešit.
      Volejte na můj telefon (popř. osobně) - 605357370 a to co nejdříve, nejpozději však do 14.4.2020, pak musíme adepty nahlásit k vyškolení.