Naše áčko hrálo v NE 13.10.2019 v Rokycanech s místní zálohou, která vede tabulku I.A třídu. Domácí měli opticky více ze hry, ale na šance byl lepší Mochtín. Bohužel, na šance se nehraje, ale na goly a ty dali domácí dva, Mochtín jen jeden, i když 3x trefil tyč domácí brány ! Ml.přípravka byla na turnaji v Janovicích, kde obsadila 4.místo.

13.10. - TURNAJ mladších přípravek v Janovicích se hrál za účasti 4 týmů, včetně Mochtína. Naši mladíci sice žádný zápas nevyhráli, ale dle slov trenéra Jaroslava Cihláře, bylo na nich vidět další mírné zlepšení. Konečné pořadí : 1. Dukla Janovice, 2. SK Bolešiny, 3. Start Luby C, 4. Sokol Mochtín


13.10. v Rokycanech - I.A třída mužů   FC Rokycany B - Sokol Mochtín   2 : 1 (1:1)
V prvním poločase to byla vyrovnaná partie, která skončila smírně 1:1. Mochtín šel do vedení v 15.minutě, kdy svůj průnik domácí obranou proměnil v gol Jan Žiak - 0:1. Domácím se ale ve 36.min. podařilo srovnat na 1:1 Ječmenem šťastnou brankou, když centr z VPK odhlavičkoval náš kapitán Kuba Bejvl do domácího útočníka, od kterého se míč odrazil do brány Mochtína. Po přestávce poslala domácí rezerva do hry dva nové muže, kteří oživili její hru. Domácí byli sice více na míči, ale více šancí na gol měl Mochtín. Ve 49.min.uniká dom.obraně Ji. Čeleda, posílá do šance J.Šafránka, ale ten trefuje jen tyč domácí brány ! Škoda, protože z protiútoku hosté získávají výhodu pokutového kopu, za smolnou ruku našeho stopera Pa. Staňka, který byl oslněn sluníčkem. Proměnil ji Varga, domácí šli do vedení 2:1. Mochtín se pak snažil alespoň o remisu, která by tomuto vyrovnanému zápasu určitě slušela nejvíce, ale nevyšlo to. Zb. Smolík i Tom. Velek sice nastřelili tyč domácí brány, ale to na vyrovnání nestačilo, tři body zůstaly v Rokycanech, domácí rezerva si upevnila vedoucí pozici v tabulce. Rozhodoval Zdeněk Štěpán, na čarách mu asistovali Tereza Hessová a Vladimír Čermák, DS byl pan Zdeněk Krejčí, ŽK 5:2, ČK 0:1 (Ji.Čeleda v 89.min. po 2 ŽK), 100 diváků. Sestava : Blahník Matyáš, Žiak Jan, Staněk Pavel (69. Dolejš Jiří), Gajdušek David, Bejvl Jakub,  Vichr Tomáš, Velek Tomáš, Pretzelmayer Viliam, Smolík Zbyněk, Šafránek Jan (63. Strejc Stanislav), Čeleda Jiří, branka : ŽIAK Jan

TRENINKY - zůstávají v platnosti i pro následující týden

přípravka + Školička sportu - pondělí a čtvrtek od 17,30 hod.

muži - úterý a pátek od 18,00 hod.


ZÁPASOVÝ PROGRAM našich týmů na další víkend :

SOBOTA 19.10.2019

 
od  14,00 hod. v Horažďovicích - TURNAJ ml. přípravek za účasti družstev : Horažďovice, Mochtín, Nýrsko, Klatovy B

od 15,30 hod. v Dl.Vsi - OP mužů Tatran Dlouhá Ves - Sokol Mochtín "B". Společný odjezd auty z Mochtína od kabin je ve 14,00 hodin

NEDĚLE 20.10.2019

od   ? (bude upřesněno trenéry)  v Sušici  - TURNAJ mini přípravek za účasti též týmu Sokola Mochtín

od 15,30 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín - Sokol Kralovice


Přijďte se podívat, přijďte povzbudit naše áčko v boji o důležité mistrovské body !       


 
Přidat komentář