Blíží se poslední srpnový víkend, ve kterém budou odehrány zápasy 3.kola mistrovských fotbalových soutěží nového ročníku 2018/2019. Mochtínské ÁČKO mužů se představí opět doma a to v sobotu 25.8. v okresním derby proti Žichovicím, druhý den pak naše béčko mužů bude zajíždět k derby OP do Lub, kde se utká se zálohou lubského Startu.

SOBOTA 25.8.2018

... od 17,00 hod. v Mochtíně  - I.A třída mužů TJ Sokol Mochtín - TJ Žichovice
   Hosté mají po dvou kolech na svém kontě 5 bodů, náš tým 3, očekává se proto velká bitva o mistrovské body.

NEDĚLE 26.8.2018

... od 16,00 hod. v Lubech - OP mužů Start Luby "B" - TJ Sokol Mochtín "B"
Po určité pauze se opět obě zálohy svých "A" týmů utkají ve vzájemném souboji o mistrovské body v Okresním přeboru, do kterého se naše béčko znovu probojovalo ze III.třídy. Odjezd k utkání bude z Mochtína ve 14,50 h., ostatní sraz přímo v Lubech v 16,00 hodin.


na oba duely srdečně zveme všechny příznivce Sokola Mochtín i širokou sportovní veřejnost !!!
Přidat komentář