Fotbalový mistrovský podzim se pomalu a jistě blíží ke svému závěru. Naše fotbalisty čekají zápasy pravdy. Doma budou hrát naši žáci i muži "B". Hlavně béčku mužů jde o hodně v sobotním zápase se Startem Dešenice. Oba soupeři potřebují body jako sůl, bude se hrát prakticky o šest bodů ! Stejně tak i v neděli je na programu zajímavý duel mezi nováčkem I.B třídy Svéradicemi a zkušenějším Mochtínem. Na tento duel vypravuje náš FO autobus, k účasti zveme i naše fanoušky !

SOBOTA 25.10.2008

..naše starší přípravka zajíždí do Nalžovských Hor, kde odehraje mistrák od 10,00 hodin

.. m u ž i "B" hrají doma zápas okresního přeboru o  š e s t  bodů se STARTEM DEŠENICE. Začíná se již ve 14,30 hodin !!!

NEDĚLE 26.10.2008

.. naši  ž á c i  hrají doma od 10,00 hodin s SK Kovodružstvo STRÁŽOV.

.. odpoledne zajíždí naši  m u ž i  "A" k zápasu I.B třídy do SVÉRADIC. Zápas FK Svéradice - Sokol Mochtín tam začíná ve 14,30 hodin. K utkání jedeme autobusem, který odjíždí z Klatov od Lídlu ve 12,35 hod., z Mochtína od zast. ČSAD ve 12,45 hod.

Srdečně zveme na všechny zápasy naše příznivce !!!