I v "uplakaném" podzimu 2016 jsou na pořadu další mistrovské fotbalové zápasy. O víkendu 29. a 30.10.října se bude hrát v Mochtíně utkání st. žáků Mochtín - Kolinec  (v sobotu), a zápas III.třídy mužů Mochtín "B" - Zavlekov. Naopak, ven - na hřiště svých soupeřů jede naše áčko mužů (v sobotu) a to do Kralovic, na své poslední letošní turnaje jede naše ml. přípravka (do Nýrska) a st. přípravka (do Janovic).

Pozvánka na fotbal :

SOBOTA 29.10.2016

..od 10,00 hod. v Nýrsku TURNAJ mladších přípravek - za účasti družetev : SKP Nýrsko, TJ Sušice, SK Klatovy A a TJ Sokol Mochtín

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - OP starších žáků Sokol Mochtín - Sokol Kolinec

.. od 12,00 hod. v Janovicích - TURNAJ starších přípravek - za účasti družstev: Dukla Janovice, SK Klatovy A TJ Sušice a TJ Sokol Mochtín

.. od 14,30 hod. v Kralovicích - I.A třída mužů Sokol Kralovice - Sokol Mochtín. K zápasu jedeme auty, společný odjezd z Mochtína  ve 12,00 hod., z Klatov od pošty ve 12,10 hod.. Nominace po pátečním treninku, který začíná v 18,00 hod.

NEDĚLE 30.10.2016

.. od 14,30 hod. v Mochtíně - III.třída mužů Sokol Mochtín "B" - Sokol Zavlekov

       ..na uvedené zápasy zveme všechny naše fanoušky i širokou sportovní veřejnost !!!