Dnes, ve středu 12.10. odehráli naši st.žáci další mistrovský zápas Okresního přeboru a to v Hrádku u Sušice. Vyhráli tam nad místním Svatoborem 6:0, potvrdili roli favorita. Odevta se hraje již tuto sobotu 15.10. od 10,00 hod. v Mochtíně.

V Mochtíně se bude o víkendu 15. a 16.10.2016 hrát ještě mistrovské utkání III.třídy mužů Mochtín "B" - V.Hydčice, druhý den v neděli se pak v Mochtíně bude od 14,00 hod. konat turnaj starších přípravek za účasti 4 družstev. Ven, za svým soupeřem naopak pojede naše áčko mužů a to do Mýta.

.. 12.10.2016 - OP st. žáků  Svatobor Hrádek - Sokol Mochtín   0 : 6 (0:3). Zápas se hrál za drobného deště, měl jednoznačného favorita a to náš tým, který (ač nekompletní) svoji roli splnil dokonale. Mochtín měl jasnou převahu, kterou vyjádřil i šesti pěknými goly, trenér Jaroslav Pavlík byl spokojen i s herním projevem svých svěřenců. Rozhodčí Kateřina Petrželková, branky Mochtína : Sebastian Weber 3, Ladislav Potužník 2, Jakub Pretzelmayer 1.

POZOR ! Zítřejší, čtvrteční (13.10.) trenink žáků v Mochtíně se   r u š í . Přijďte až v sobotu na dopolední pohárový zápas s Hrádkem. Sraz v 9,00 hod. (max. do 9,15 hod.), hraje se za každého počasí.

POZVÁNKA NA  VÍKENDOVÝ FOTBAL :

SOBOTA 15.10.2016

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - "Pohár OP st.žáků" Sokol MochtÍn - Svatobor Hrádek

.. od 15,30 hod. v Mochtíně - III.třída mužů Sokol Mochtín "B" - Tatran Velké Hydčice

NEDĚLE 16.10.2016

.. od 14,00 hod. v Mochtíně - Turnaj starších přípravek za účasti družstev Okula Nýrsko, FK Horažďovice, SK Klatovy "A", Sokol Mochtín

.. mladší přípravka So Mochtín má tentokráte  v o l n o

.. od 15,30 hod. v Mýtě - I.A třída mužů Slavoj Mýto - Sokol Mochtín. Domácí Slavoj je 3. v tabulce pouhý bod za prvním Tlumačovem, je favoritem tohoto duelu. Bude to velká bitva. K utkání jedeme auty, společný odjezd z Mochtína ve 13,10 hod., z Klatov od pošty ve 13,20 hod.

.. na všechny zápasy srdečně zveme všechny naše příznivce i širokou sportovní veřejnost !
Přidat komentář