Je před námi další fotbalové kolo, tentokráte již o prvním říjnovém víkendu 2016. Fanoušci Sokola Mochtín si jistě nenechají ujít domácí zápas našich žáků se So Hradešice, i pak odpolední utkání III.třídy mužů, ve kterém naše "B" tým hostí Bezděkov.

V neděli 2.10. pak jedou na hřiště svých soupeřů naše obě přípravky (mladší i starší), odpoledne pak zajíždí naše áčko mužů na hřiště nováčka I.A třídy - do Tlumačova !

SOBOTA 1.LISTOPADU 2016

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - Pohárový zápas st.žáků Sokol Mochtín  - Sokol Hradešice

.. od 16,00 hod. v Mochtíně - III.třída mužů Sokol Mochtín "B" - TJ Bezděkov

NEDĚLE 2.LISTOPADU 2016

.. od 10,00 hod. v Hrádku u Sušice - TURNAJ mladších přípravek za účasti družstev : Svatobor Hrádek, FK Horažďovice A, SK Klatovy A a Sokola Mochtín

.. od 10,00 hod. v Sušici - TURNAJ starších přípravek za účasti TJ Sušice, SK Klatovy A, FK Horažďovice a Sokola Mochtín

.. od 16,00 hod. v Tlumačově - I.A třída mužů Start Tlumačov - Sokol Mochtín. K těžkému utkání (domácím se mimořádně daří, doma ještě neprohráli !) jedeme auty, společný odjezd z Mochtína bude ve 14,20 hod., z Klatov od pošty ve 14,30 hodin.

Na uvedené zápasy srdečně zveme všechny naše příznivce !!!