Po neúprostných horkých dnech má být o zářijovém víkendu 17.-18.9.2016 deštivo a chladno. Chládek vadit nebude, ale deštivé počasí si moc nepřejeme, protože se v Mochtíně budou hrát v sobotu 17.9. dva mistrovské zápasy (st. žáci se So Hradešice a muži "B" se Sokolem Chudenice), v neděli dopoledne je pak v Mochtíně na pořadu 2. podzimní turnaj starších přípravek za účasti 4 týmů !

Na hřiště svých soupeřů zajíždí tým mladší přípravky (v sobotu do Horažďovic) a áčko mužů (v neděli do Chlumčan)

POZVÁNKA na mistrovský fotbal :

SOBOTA 17.9.2016

..od 10,00 hod. v Mochtíně - OP st.žáků Sokol Mochtín - Sokol Hradešice

..od 13,00 hod. v Horažďovicích - Turnaj ml. přípravek za účasti týmů :Horažďovice, Nýrsko, Hrádek a TJ Sokol Mochtín

..od 16,30 hod. v Mochtíně - III.třída mužů Sokol Mochtín "B" - Sokol Chudenice

NEDĚLE 18.9.2016

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - Turnaj starších přípravek za účasti družstev : Svatobor Hrádek, TJ Sušice, FK Horažďovice a TJ Sokol Mochtín

.. od 16,30 hod. v Chlumčanech - I.A třída mužů Keramika Chlumčany - Sokol Mochtín. Odjezd auty z Mochtína ve 14,45, z Klatov od pošty ve 14,55 hod.

Srdečně zveme na uvedené zápasy a turnaje všechny naše příznivce i širokou sportovní veřejnost !!!