Za hodně chladného počasí se v Mochtíně na hřišti odehrály v neděli 24.4.2016 dvě pěkné sportovní akce.

Dopoledne to byl mistrovský fotbal dorostu Mochtín - H.Týn, ve kterém hosté ukazovali, proč vedou bezkonkurenčně tabulku krajské soutěže (ale ani naši dorostenci nezklamali !), odpoledne se pak hrál turnaj starší přípravky, na který, bohužel, nedorazil Nepomuk (pro velkou marodku hráčů). I tak se ale bylo na co koukat.

KS dorostu - Sokol Mochtín - Dynamo Horšovský Týn   0 : 4  (0:1). Byl to souboj loňského vítěze (Mochtína) se současným největším aspirantem na letošní vítězství (H.Týnem). Od 1.minuty se hrál rychlý, bojovný fotbal z obou stran. Kombinace se dařila Mochtínu i hostům, ti však měli více střeleckých pokusů a ve 29.min. otevřeli skore Votavou - 0:1. Naši kluci nebyli kompletní a to byla škoda, chyběli především Šveňha, Strejc a Nebezský, přesto zahráli dobře. Na soupeře to ale tentokráte nestačilo, ten byl přece jen o něco lepší, hlavně pak v koncovce. V 50. a 68. přidali hosté další dva goly, pak Mochtín tlačil, chtěl vsítit alespoň čestný gol, to se mu však nepovedlo. Naopak, v samotném závěru zápasu přišel brejk hostů a 4. gol v naší síti . Porážka to byla krutá, ale výkonem naši kluci nezklamali.  Rozhodčí Lukáš Frkal z Přeštic, ŽK 1:0, sestava Mochtína : Hadáček Jakub, Šafránek Jan, Řeřicha Tomáš, Lorenc Pavel, Šot Ondřej, Burian David, Pretzelmayer Jaroslav, Velek Tomáš. Peleška Jiří (K), Pretzelmayer Petr (46. Peleška Petr), Rašek Josef (88. Janda Daniel).

Turnaj starší přípravky v Mochtíně - výsledky : Mochtín - Sušice A  1:9, Luby A - Sušice A 4:5, Luby A - Mochtín 8:3.

TRENINKY   dorostenců budou tento týden v úterý a ve čtvrtek od 18,00 hod.

TRENINKY mužů  pak v úterý a v pátek od 18,00 hod.
Přidat komentář