V sobotu 26.3.2016 zahájili své mistrovské jaro 2016 naši dorostenci domácím utkáním s TJ Nezamyslice. Trávník byl po nočním dešti hodně kluzký, hrálo se vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro naše mladé fotbalisty, kteří vyhráli 4:2, nepříjemnému soupeři oplatili porážku z podzimu 2015 !

.. KS dorostu   - Sokol Mochtín - TJ Nezamyslice   4:2 (1:2. Na obou týmech bylo vidět, že to je úvod jarní části sezony. Nepřesností a chyb na obou stranách bylo hodně, bojovnost však nechyběla. Již v 8.min. využil nedorozumění hostující obrany náš Pavel Lorenc, poslal Mochtín do vedení - 1:0. O pět minut později přišel na druhé straně faul našeho golmana na pronikajícího útočníka Nezamyslic, z nařízené penalty vyrovnával na 1:1 Šatra. Pak se hrála vyrovnaná partie s mírnou převahou Mochtína. Do vedení šli ale hosté, když se k odraženému míči dostal ve 28.min. Kubovec, který s přehledem obstřelil našeho golmana - 1:2. Mochtínský útok oživil po přestávce střídající Jirka Peleška. Již v 50.min. se dostal do šance a z úhlu prostřelil brankaře Mezamyslic, srovnal na 2:2. Hosté byli zaskočeni a v 59.min. inkasovali znovu. To po dlouhém pasu se dostal do úniku náš Jar. Pretzelmayer, v zakončení se nemýlil, poslal Mochtín do vedení 3:2. Jenže, postupem času hosté začali dostávat od našich hráčů velký prostor ke hraní, měli i několik šancí na vyrovnání. Náš tým naštěstí výbornými zákroky podržel golman Jakub Hadáček, zbytek střel šlo mimo naší branku. Gol naopak padl na druhé straně, když opět Jarda Pretzelmayer šikovně využil zaváhání hostující obrany a dvě minuty před koncem upravil na konečných 4:2 pro Mochtín. Rozhodčí  Radim Koura, ŽK 2:2, sestava Mochtína : Hadáček Jak., Řeřicha Tom., Šafránek Jan, Burian Dav., Lorenc Pa., Strejc St., Šveňha Pat., Pretzalmayer Jar., Velek Tom. (68. Illetško Jak., Šot Ondř. (46.Peleška Ji.), Rašek Jos., připraven byl ještě Janda Dan. - branky : PRETZELMAYER Jaroslav - 2, LORENC Pavel, PELEŠKA Jiří  - po 1.

.. příští sobotu 2.4. jede Mochtínský dorost k dalšímu těžkému utkání do Postřekova, kde odehraje zápas s Tatranem Chodov

   Již nyní je domluveno, že TRENINK dorostu bude v Mochtíně v úterý 29.3. od 18,00 hod., termín dalšího treninku v následujícím týdnu bude ještě upřesněn (pravděpodobně čtvrtek).

-x-x-x-x-x-

Zítra v neděli 27.3.2016 má být o hodně tepleji, své mistrovské zápasy odehrají oba dva naše týmy dospělých.

"A" muži So Mochtín zajíždí do Horažďovic, kde se bude začínat v 15,00 hodin. Odjezd z Mochtína ve 13,35 hod.

"B" muži So Mochtín odehrají svůj mistrák od 15,00 hod. doma v Mochtíně , soupeřem jim bude ARBO Velhartice
Přidat komentář