Fotbalisté So Mochtín odehráli další dva přípravné zápasy. Oba se hrály na hřišti v Mochtíně.V tom sobotním Mochtín prohrál s Nýrskem 0:2, v nedělním pak béčko Mochtína remisovalo se So Měcholupy 2:2.

..so 2.8.2008 - přátelsky muži So Mochtín - SKP Okula Nýrsko  0 : 2 (0:0). Naprosto vyrovnaný zápas, ve kterém mělo naše mužsto více brankových příležitostí. Největší pak Jarda Mareš, ale golmana hostí nepřekonal. Hosté nakonec potrestali v závěru utkání dvě chyby naší obrany, vyhráli 2:0. V 70.minutě z penalty skoroval kapitán hostů Steiner, v 85.minutě pak uzavřel skore mladý Ondřej Kadlec. Hráno bez karet, rozhodoval Jiří Dolejš. V týmu Mochtína chybělo několik opor (Dolejš, Černý, Šup, Švátora), příležitost dostali mladí hráči, kteří chodí na treninky. Sestava : Rajtmajer, Čeleda (Sysel P.), Podráský, Troch, Zoubek, Mareš, Kašpar, Křivánek, Kejha, Kubala (Nováček), Jarabica.

..ne 3.8.2008 muži přátelsky So Mochtín B - So Měcholupy  2 : 2  (2:0). I tento duel byl hodně vyrovnaný. V 1.poločase se dvakrát střelecky prosadil náš Luboš Javorský, po přestávce byli ale hosté lepším mužstvem a zaslouženě srovnali na remisu. Rozhodoval Jar. Pavlík.Branky : JAVORSKÝ Luboš -  2.sestava : Jurčacko, Bláha, Nováček, Šup, Dolejš Ji.st., Babka T., javorský L., Staněk P., Voráč J., Šťastný J., Maršálek D.,střídali:Kejha J. a Kolárik J.

TRENINKY  mužů pokračují tento 32.týden na hřišti v Mochtíně vždy od 18,00 hodin a to v  úterý a ve čtvrtek !

PŘÍPRAVNÉ (přátelské) ZÁPASY :

... So 9.8.2008 od 18,00 hod. v Mochtíně So Mochtín "B" - TJ Sušice "B"

... Ne 10.8.2008 od 17,00 hod. v Kasejovicích - So Kasejovice - So Mochtín. Na tento zápas vypravuje náš FO autobus. Odjezd z Klatov od Lídlu v 15,15 hod., z Mochtína (zast. ČSAD dole) v 15,25 hod.

Srdečně zveme na oba duely všechny naše příznivce !!!