V neděli 17.5.2015 se hrály v Mochtíně dva mistrovské zápasy a oba naši fotbalisté vyhráli ! Dopoledne zvítězil náš dorost nad Merklínem 3:0, odpoledne pak v derby zápase Okresního přeboru naši muži "B" stejným výsledkem porazili Vrhaveč. Oba tyto naše dva týmy tak pokračovaly ve vítězném tažení, které zahájili již v pátek naši ml. žáci výhrou 12:0 nad TJ Žichovice i sobotní výhrou našeho ÁČKA mužů ve Spáleném Poříčí.    Blahopřejeme !!!

KS dorostu  - Sokol Mochtín - Sokol Merklín  3:0 (1:0).

Hosté přijeli jen s 10 hráči a po celý zápas se zaměřili na poctivé bránění, aby neodjeli s velkou nakládačkou. To se jim nakonec podařilo, protože výsledek 3:0 je pro ně hodně lichotivý. Náš tým měl trvalou převahu, ale zápas hrál jen v treninkovém tempu. Pokusů o zakončení bylo dost, ale hostům skvělé chytal golman, pustil jen 3 branky. Rozhodčí Fr. Petrželka, hráno slušně, bez karet. Branky Mochtína : 16.min. Jiří PELEŠKA, 46. Jaroslav PRETZELMAYER a 48.min. David BURIAN

 

OP mužů - Sokol Mochtín "B" - Sokol Vrhaveč   3:0 (1:0).

K tradičnímu derby přijela Vrhaveč s nekompletní sestavou, ale i Mochtínu chybělo několik stabilních hráčů béčka a tak si opět zahráli dorostenci, z "A" týmu vypomohli Ji.Čeleda a P.Švátora, za což jim patří dík. A byl to právě Ji. Čeleda, který vstřelil 2 branky (v 16. a 75.min., třetí přidal v 71.min. střídající J.Rašek. Jednoduchý zápas to ale nebyl. Vrhaveč byla místy fotbalovější, i ona měla šance na gol, hlavně v 1.poločase. Jednou nastřelila tyč, další golovku vyrazil nohou bravurně náš mladý golman J.Hadáček. I pro naše bečko (stejně jako v sobotu pro áčko) to byly vydřené tři body. Řadu hráčů to stálo hodně sil, ale vyplatilo se. Mochtín měl k dispozici 4 střídající hráče (Vrhaveč jen dva)a to bylo pro závěr utkání hodně důležité. Rozhodčí Josef Abrahám ze Sušice, ŽK 1:4, 50 diváků.Sestava Mochtína : Hadáček J., Potužník J., Kašpar L., Žiak J., Švátora P. (Peleška Ji.), Reitmaier M., Burian D., Sukovatý O. (Žiak M.), Kolárik L., Pretzelmayer Jar. (Rašek Jos.), Čeleda Ji. (Šot O.), branky : ČELEDA Jiří - 2, RAŠEK Josef  - 1

Výhrou se Mochtín "B" odlepil ode dna tabulky, je zatím na předposledním místě, pod něj klesla Dukla Janovice, ale další důležitý zápas o záchranu čeká naší zálohu již další sobotu, kdy zajíždí na hřiště též ohrožených Nezamyslic !

TRENINKY  dorostu budou i v tomto týdnu v úterý a čtvrtek od 18,00 hod.

TRENINKY  mužů budou též beze změn a to v úterý a pátek od 18,00 hod.

Přidat komentář