Velikonoční sobota 19.4.2014 byla v Hradešicích přívětivá pouze pro naše starší žáky, kteří tam porazili své vrstevníky ze Sokola Hradešice vysoko 11:0. Naši muži "B", kteří tam následně hráli s místním "B" týmem pozápas, ale již tak úspěšní nebyli - prohráli 1:3.

.. již v pátek 18.4. 2014 se dařilo doma našim mladším žákům, kteří porazili TJ Sušice "B" přesvědčivě 5:0 !

.. v sobotu 19.4.2014

.. OP st. žáků Sokol Hradešice - Sokol Mochtín  0:11 (0:5). Jednostranná záležitost, kdy naši kluci svého soupeře přehrávali ve všech směrech. Branky : Tomáš Velek a Jan Šafránek - po 3, Pavel Adamec, Petr Pretzelmayer, Martin Svoboda, Tomáš Novák a Michal Holub - po 1. Rozhodčí L.Kurc

.. III.třída mužů Sokol Hradešice "B" - Sokol Mochtín "B"  3:1 (2:0). Favoritem zápasu byl zcela jednoznačně náš tým, ale roli favorita vůbec nenaplnil. Domácí byli v prvním poločase lepší, těžili především ze spousty chyb našich hráčů, které pramenily z nepřesností a chybných přihrávek. Navíc se nám zranili dva hráči a právě v době jejich zranění jsme vždy přes jejich posty 2x inkasovali. Do dvou slibných šancí v první polovině utkání se dostal i náš M.Gajdušek, ale nevytěžil z nich nic. Domácí navíc v 70.minutě přidali třetí branku, bylo rozhodnuto. Od této doby navíc hrál náš tým bez vyloučeného J.Potužníka (po 2 ŽK), i tak ale naše béčko stačilo korigovat výsledek, na 3:1 snižoval po samostatné akci Jakub Bejvl v 80.minutě. Celkově ale náš tým v Hradešicích zklamal na celé čáře, na řadě hráčů je jasně vidět, že netrenují, nebo jen málo a tak se ani nelze divit, že jim to "občas" nejde. Rozhodčí L.Kurc (podal svůj "standartní výkon"), ochotně odpískal každé zvednutí praporku domácího "pomezáka", i když se o ofsajdy vůbec nejednalo a s tím se těžko bojuje. ŽK 1:3, ˇK 0:1, 60 diváků. Sestava Mochtína : Kašpar, M.Žiak (30. Jar.Pretzelmayer), Bláha, J. Žiak (10. Sukovatý), Javorský, Hrudička, Nováček (75.Pavlík), Bejvl, Gajdušek, Reitmaier, Potužník, branka :  BEJVL Jakub  - 1

Doufejme, že v neděli 20.dubna 2014 si fotbalisté Sokola Mochtín připíší další nějaké mistrovské body - přijďte je povzbudit !!!