V sobotu 31.10.2009 se v tělocvičně Masarykovy ZŠ v Klatovech uskuteční Krajské finále odborů Sport pro všechny v malém florbale žactva. Loňský titul "Přeborníka" zde budou obhajovat naši žáci Sokola Mochtín, kteří ho získali před rokem v Nezvěsticích.

     Náš odbor si účast vybojoval v okresním kole a v tom krajském budou hrát hned dva týmy So Mochtín (A a B), které  K.Šot postaví z těchto nominovaných hráčů :

Lukáš Malenka, Vitalyi Chasin, Pavel Rajal, Jan Smolař, Zbyněk Smolík, Jaroslav Pretzelmayer, Vítězslav Matoušek, Antonín Kurc, Jakub Rubáš, Dominik Sváček, Jakub Bejvl, Jan Šafránek, Jan Žiak, Petr Rajtmajer, Pavel Harmady  + 2 náhradníci

Sraz hráčů So Mochtín je u Masarykovy ZŠ již v 7,45 hod., abychom pomohli postavit v tělocvičně maninely. Prezentace týmů je od 8,00 do 8,30 hod. , pravděpodobné ukončení se předpokládá až kolem 16,00 hod. ! Proto si hráči vezmou s sebou nejen čistou obuv do haly, ale také svačinu a pití, popř. peníze, za které si něco málo mohou přikoupit v místním bufetu.  Případné omluvy (jen z vážných důvodů) volejte K.Šotovi na tel. 605 357370, aby mohl zajistit rychle náhradu.

Doprava kluků do Klatov na KF bude zajišťována rodiči nominovaných hráčů. K.Šot svým autem poveze Zb.Smolíka - v Mochtíně nástup v 7,25, Sváček a Šafránek přistoupí v Kocourově v 7,30 hod.. Ostatní sraz přímo v Klatovech u ZŠ do 7,45 hod.

Přejeme našim klukům hodně úspěchů při obhajobě loňského prvenství !

P.S. - další dotazy, popř. omluvy lze posílat i e-mailem na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.