Pěkného výsledku dosáhl člen naší TJ Sokol Mochtín - Tomáš Dolejš v sobotu 14. dubna 2018 na Mistrovství České republiky v Sky Race, což je běh s extremním převýšením. Mistrovství se konalo v Liberci, trať směrovala na Ještěd ,měřila 24,5 km a měla převýšení 1600 m !!!

Celkem zde startovalo v několika kategoriích dospěláků 367 běžců a běžkyň, mezi nimi i 4 z Plzeňského kraje, z toho 2 z okresu Klatovy (Petra Dolejšová a Tomáš Dolejš).

Petra Dolejšová, která startuje v kategorii 24 - 35 let a reprezentuje Atletiku Klatovy, obsadila ze 37 startujícíhc žen výborné 10.místo. Zaběhla čas 2:57,01 hod.
    Tomáš Dolejš, člen TJ Sokol Mochtín, startoval již v kategorii 36 - 45 let, kde doběhlo do cíle 114 běžců. Tomáš zaběhl čas 2:51,17 hod. a obsadil skvělou 25.příčku !

Oběma patří velký obdiv a srdečné blahopřání k dosaženým výkonům !!!

Oba určitě uvidíme v úterý 8.května 2018 i na našem 46. Mochtínském přespolním běhu, kde hlavně Petra nemá v kategorii žen konkurenci. Začněte se připravovat na 4 km trasu Mochtínského přespoláku (dorost, dospělí) i VY  !!! A nezapomeňte s sebou vzít i Vaše ratolesti - budeme mít pro ně připravené tratě přímo ve Sportovním areálu v Mochtíně a to přiměřeně dlouhé jejich věku !

Propozice běhu i letáček najdete též na tomto našem webu !