Vytisknout
V neděli 11.3.2012 odehráli muži So Mochtín svůj předposlední přípravný zápas před mistrovským jarem 2012. Hrálo se na hřišti ve Vrhavči s místním So Vrhaveč, který s velkým náskokem vede okresní přebor a má nakročeno k postupu do I.B třídy. "B" muži měli tentokráte volno.

Sokol VRHAVEČ - SOKOL MOCHTÍN  1 : 5  (1:3). Utkání se hrálo na solidním, vyschlém trávníku  a rychlým golem (již v 1.minutě) ho otevřel Jakub Schjebal, kterého poslal do samostatného úniku J.Cihlář. Domácí Vrhaveč odpověděla o sedm minut později Minaříkem, který z voleje prodloužil do sítě přesný, střílený centr z VPK V.Hracha.  Obě mužstva pak usilovala o další skorování, šance byly na obou stranách, Mochtín však měl větší. V 18.minutě domácí hráči chybovali v rozehrávce, Mochtín šel znovu do rychlého brejku,  který přízemní střelou Ji.Flodra k tyči zvýšil na 2:1 pro Mochtín. Podobná situace nastala ve 40.minutě, kdy šel Mochtín rychlým brejkem opět do přečíslení a v zakončení se tentokráte nemýlil Zdeněk Novák - 1:3. Po změně stran Mochtín svoji sestavu prostřídal, Vrhavči očividně ubývalo sil, ale Mochtín nabídnuté šance neproměňoval. Naopak, několikráte pustil soupeře, hlavně při rohových kopech, k zakončení. Závěr ale patřil znovu našim fotbalistům. V 74.minutě se "konečně" golově prosadil i Zbyněk Smolík, když předešlé své dvě golovky neproměnil, na konečných 1:5 upravoval po rohovém kopu dorážkou Jiří Dolejš.  Rozhodoval rozhodčí Koura z Vrhaveč, přihlíželo na 40 diváků. Sestava Mochtína : P.Rajtmajer, Zd. Plánička, P.Staněk, P.Sysel (46. Ji.Dolejš), Ji.Flodr, V.Špindler, T.Dolejš (70. M.Kloupar), J.Cihlář (70. J.Potužník), P.Švátora (60. A.Hrudička), J.Schejbal (46. Ji.Švátora), Zd. Novák (60. Zb.Smolík), branky : Jakub SCHEJBAL, Jiří FLODR, Zdeněk NOVÁK, Zbyněk SMOLÍK, Jiří DOLEJŠ.

TRENINKY  mužů (a dorostu) se budou tento týden konat ve středu a pátek vždy od 17,30 hod. - sraz proto v Mochtíně již v 17,15 hod. !!!

Poslední herní příprava našich mužů "A" a "B" proběhne :

"B" muži So Mochtín odehrají svůj přípravný zápas se SK Bolešiny v neděli 18.3. od 14,00 hod. na hřišti v Bílukách. Jede se auty, společně z Mochtína ve 12,30 hod., z Klatov od pošty ve 12,45 hod. -

"A" muži So Mochtín odehrají svůj poslední přípravný zápas také v neděli 18.3. a to od 15,00 hodin v Mrákově. I na tento duel se jede auty, spol. odjezd z Mochtína ve 13,20 hod., z Klatov od pošty ve 13,30 hod.

Nominace na oba zápasy bude provedena po pátečním treninku 16.3.2012.

Kdo ještě nemá uhrazeny členké příspěvky na 1.pol. 2012, provede to co nejrychleji !!!
Kategorie: TJ Sokol Mochtín