Nedělní zápas (8.9.) I.A třídy mužů So Mochtín - TJ Žichovice se hrál za nepříjemného deště, ale před pěknou diváckou návštěvou.  K vidění byl rychlý ofenzivní fotbal, který přinesl spoustu šancí na obou stranách a neuvěřitelných 10 branek. Více šancí měl sice Mochtín, ale hosté byli efektivnější v zakončení, odvezli si nakonec výhru 4:6. Zajímavostí bylo, že většina branek padla po standartních situacích, většinou po rohových kopech.

..8.9. - I.A třída mužů TJ Sokol Mochtín - TJ Žichovice     4 : 6  (1:4)
První golovku měl Mochtín hned v úvodní minutě, když hlavička M.Kapusty minula jen těsně bránu hostí. Ve 3.min. se dostal do soloúniku náš T.Velek, ale míč se mu zamotal pod nohy, obránci hostů ho stačili odzbrojit. Vzápětí jsou v zakončení hosté, tvrdou střelou trefují tyč Mochtínské brány. Ofenzivní fotbal pokračoval a v 17.min. udeřilo. Bohužel, skore otevírá hostující Špírek ! Vzápětí kopají hosté rohový kop, ze kterého tečí u přední tyče upravuje na 0:2 Krýsl. Náš tým měl šanci korigovat výsledek ve 22.min. při šanci Ji. Čeledy, ale hostující obrana jeho střelu zblokovala na RK. Na druhé straně vzápětí jde do solo úniku Špírek, náš golman mu skorovat nedovoluje, ale ve 34.min. je již bezmocný proti tvrdému zakončení Žáčka z 18 m po signálu při rozehrání dalšího rohového kopu - 0:3 ! Nepříznivý výsledek náš tým nepoložil, právě naopak. Již o minutu později snižuje hlavou (opět po rohovém kopu) náš Pavel Staněk na 1:3 a ve 38.min. mohlo být ještě veseleji. To náš Zb. Smolík chytře dalekonosným lobem ze 35 m přehazuje hostujícího golmana, ale ten se stačil vrátit a zázračně míč vytahuje konečky prstů nad břevno na další RK. Tlak Mochtína pokračuje, ve 40.min. navíc dochází k vyloučení žichovického Čadka (po 2 ŽK - ČK), hosté dohrávají jen s 10 hráči, vypadá to nadějně. Ve 42.min., po dalším RK  Mochtína, zachraňuje hosty od pohromy golman Kozlík, který na brankové čáře likviduje jistý gol z dorážky. Bohužel, na druhé straně ve 44.min. skluzem vypichuje v trestném území míč Zb.Smolík hráči hostů, ten padá - píská se penalta. Tu proměňuje kapitán Butnaru - Žichovice vedou po I.poločase v Mochtíně  1:4 ! Dvě minuty po přestávce je v šanci náš Zb. Smolík, ale golman hostí drží svůj tým v nadějích na všechny body. Navíc hosté v 51.minutě zvyšují svůj náskok Žáčkem již na 1:5, který se opět po rohovém kopu prosazuje golově hlavou  ! Pak ale hosté chybují v obraně, nedorozumění využívá náš M. Kapusta, snižuje v 53.min. na 2:5. Tento stav zůstává v platnosti pouhou minutu, protože hosté těží z chybné rozehrávky našeho Ji.Dolejše, jdou Chalupou do brejkového úniku, který z pravé strany zakončuje přesně k tyči - upravuje na 2:6. Mochtín to nevzdává, bojuje dál a snižuje postupně až na 4:6, když opět po rohových kopech se trefují J.Žiak a J. Bejvl, další šance pochytal hostující golman - Žichovice si z Mochtína odváží všechny 3 body. Utkání rozhodoval Josef Schneider, AR byli František Petrželka a Václav Pressl, DS Václav Havlík, ŽK 1:4, ČK 0:1 (Čadek Petr). Přišlo se podívat (i v dešti) na 180 diváků ! Sestava : Blahník Matyáš, Dolejš Jiří, Gajdušek David, Staněk Pavel, Bejvl Jakub, Žiak Jan, Strejc Stanislav (60. Šafránek Jan), Čeleda Jiří, Velek Tomáš, Smolík Zbyněk, Kapusta Matěj ( 65. Osvald Jaromír, branky : STANĚK Pavel, KAPUSTA Matěj, ŽIAK Jan, BEJVL Jakub.