Po sobotní výhře v Plánici si naši kluci s předstihem zajistili 1.místo OP.Dvě kola před koncem soutěže má náš tým náskok 12.bodů a tudíž už nemůže být předstižen ani v případě, že zbývající utkání prohraje.

Utkání hrané v Plánici na nepříliš kvalitním trávníku rozhodli naši hráči už v prvním poločase,když po trefách R.Matouška a Kučery odcházeli do šaten za stavu 0:2.Ve druhé půli zvýšil Kučera svým druhým golem na 3:0.Poslední slovo měli domácí ,bohužel pro ně však skorovali pouze do vlastní branky-0:4.Tak jako v předcházejích zápasech se trener mohl spolehnout na výkon stoperské dvojice M.Matoušek,Flodr.Pochvalu zaslouží také naši nejmladší,kteří svými výkony potvrzují,že si důvěru trenera zaslouží.Zvlášte duo Smolík,Bejvl svými narážečkami,patičkami a akcemi po levé straně dokázalo připravit spoustu šancí pro své spoluhráče.Do dvou tutovek se v závěru dostal také Jakub Bejvl,ale bohužel na nerovném terénu mu míč vždy v poslední chvíli odskočil a tak skore zůstalo nezměněno.

Sestava Kardoš-Tengler,Matoušek M.,Flodr,Kloupar(55.Zajíc)-Smolík,Bláha,Kučera(55.Škoda)More J.(60.Hájek)-Bejvl,MatoušekR.(50.More P.)